Будь ласка, ознайомтеся з розкладом гуртків та додаткових занять на тиждень. Після ознайомлення заповніть завку на відвідування обраних Вами гуртків.
15:00 – 15:30
Бальні танці
15:40 – 16:10
Французька
15:00 – 15:30
Англійська мова
15:30 – 16:00
Hand made
16:00 – 16:30
Гімнастика
15:30 – 16:00
Футбол
15:00 – 15:30
Бальні танці
15:30 – 16:00
Сучасна хореографія
15:00 – 15:30
Музика
15:30 – 16:00
Англ.з носієм
15:00 – 15:30
Французька
15:40 – 16:10
Бальні танці
15:00 – 15:30
KidIT
15:30 – 16:00
KidIT
16:00 – 16:30
Гімнастика
15:00 – 15:30
Футбол
15:30 – 16:00
Німецька мова
15:00 – 15:30
Англійська з носієм
15:30 – 16:00
Бальні танці
15:00 – 15:30
Музика
15:30 – 16:00
Дзюдо
15:15 – 16:00
Hand made (Юлія)
203
Дзюдо
мал зал
16:30 – 17:15
Бальні танці
мал.зал
Іспанська
203
Риторика
202
17:25 – 18:10
Настільні ігри
201
Подорож країнами
207
15:15 – 16:00
Футбол
вел. зал
Сучасна хореографія
мал. зал
16:30 – 17:15
KidIT
202
Французька
203
Гімнастика
мал. зал
17:25 – 18:10
KidIT
202
English club (Юлія)
201
15:15 – 16:00
Музика
202
Правила етикету (Юлія)
203
16:30 – 17:15
Англійська мова
207
Футбол
вел.зал
17:25 – 18:10
Шахи
201
Подорож країнами (Юлія)
202
15:15 – 16:00
Робототехніка
203
Англійська з носієм
202
16:30 – 17:15
Бальні танці
мал. зал
KidIT
202
17:25 – 18:10
KidIT
202
Мистецтво
207
15:15 – 16:00
Правила етикету (Юлія)
203
Робототехніка
201
16:30 – 17:15
Французька
206
Шахи
208
17:25 – 18:10
Дзюдо
мал. зал
Анімація
201
16:30 – 17:15
Іспанська
203
Бальні танці
мал.зал
Дзюдо
мал.зал
17:25 – 18:10
Анімація
206
Подорож країнами
207
16:30 – 17:15
Гімнастика
мал. гім.
Сучасна хореографія
мал. зал
17:25 – 18:10
Французька
207
Інформатика
311
16:30 – 17:15
Ерудит
210
Англійська мова
207
17:25 – 18:10
Футбол
вел.зал
Подорож країнами (Юлія)
202
16:30 – 17:15
Сучасна хореографія
мал. зал
Робототехніка
209
17:25 – 18:10
Мистецтво
207
Англ.з носієм
206
16:30 – 17:15
Французька
206
Шахи
208
17:25 – 18:10
Дзюдо
мал. зал
Анімація
208
16:30 – 17:15
Hand made
210
Дзюдо
мал. зал
17:25 – 18:10
Анімація
206
Бальні танці
мал.зал
16:30 – 17:15
Сучасна хореографія
мал.зал
Англійська мова
210
17:25 – 18:10
Футбол
вел. зал
Французська мова
207
16:30 – 17:15
Ерудит
210
Німецька
209
17:25 – 18:10
English movie
206
Футбол
вел. зал
16:30 – 17:15
Сучасна хореографія
209
Англійська з носієм
мал.зал
17:25 – 18:10
Бальні танці
мал.зал
Сучасна хореографія
мал. зал
16:30 – 17:15
Англійська з носієм
207
Робототехніка
209
17:25 – 18:10
Іспанська
210
Шахи
208
16:30 – 17:15
Регбі
вел. зал
Настільні ігри(шахи)/English movie
209
17:25 – 18:10
Дзюдо
мал.зал
Бальні танці
мал.зал
16:30 – 17:15
Футбол
Інформатика
210
Мистецтво
209
17:25 – 18:10
Сучасна хореографія
307
Ерудит
310
16:30 – 17:15
Німецька мова
209
Фінансова грамотність
306
17:25 – 18:10
Англійська мова
310
Музика
307
16:30 – 17:15
Настільні ігри(шахи)/English movie
мал. зал
Мистецтво
209
17:25 – 18:10
Бальні танці
мал.зал
Сучасна хореографія
мал.зал
Музика
309
16:30 – 17:15
Дзюдо
мал. зал
Регбі
вел.зал
17:25 – 18:10
Шахи
208
Іспанська
208
16:30 – 17:15
Регбі
вел. зал
Настільні ігри(шахи)/English movie
301
17:25 – 18:10
Дзюдо
мал. зал
Іспанська
306
16:30 – 17:15
Мистецтво
302
Футбол
вел. зал
17:25 – 18:10
Німецька
310
Сучасна хореографія
мал.зал
16:30 – 17:15
Фінансова грамотність
306
Настільні ігри(шахи)/English movie
301
17:25 – 18:10
Музика
307
Англійська мова
310
16:30 – 17:15
Мистецтво
мал.зал
Інформатика
311
17:25 – 18:10
Музика
309
Сучасна хореографія
мал. зал
Настільні ігри(шахи)/English movie
301
16:30 – 17:15
Регбі
вел. зал
Дзюдо
мал. зал
17:25 – 18:10
Французька
307
Регбі
вел. зал
17:25 – 18:10
Регбі
вел. зал
Англійська мова
311
Іспанська
306
17:25 – 18:10
Футбол
Німецька мова
310
17:25 – 18:10
Настільні ігри(шахи)/English movie
305
Німецька мова
308
Фінансова грамотність
306
17:25 – 18:10
Музика
309
Інформатика
311
Настільні ігри(шахи)/English movie
301
17:25 – 18:10
Регбі
вел.зал
Французька
307