Розклад уроків

Навчальний план Astor School розроблений у відповідності до державної програми Міністерства Освіти і Науки України (до чинного законодавства України). Окрім основних предметів, наші учні вже з 1 класу вивчають фінансову грамотність, основи бізнесу та дві іноземні мови – англійську та другу на вибір. Важливе місце в школі приділяється заняттям з лідерства, творчості та спорту.

Розклад уроків на тиждень

Будь ласка, ознайомтеся з розкладом уроків нашої школи на навчальний тиждень. Якщо у вас виникають питання чи зауваження, звертайтеся до адміністрації школи. Ми завжди раді взаємодії з батьками наших учнів.

День Уроки
Понеділок 1. Англійська мова 2. Я досліджую світ 3. Математика 4. Навчання грамоти 5. Читання
Вівторок 1. Я досліджую світ 2. Математика 3. Навчання грамоти 4. Фізична культура 5. Фін. грам.
Середа 1. Англійська мова 2. Математика 3. Образ.мист 4. Фізична культура 5. Музика
Четвер 1. Я досліджую світ 2. Навчання грамоти 3. Читання 4. Фізична культура 5. Англійська мова
П'ятниця 1. Математика 2. Навчання грамоти 3. Англійська мова 4. Технології 5. Читання
День Уроки
Понеділок 1. Англійська мова 2. Фізична культура 3. Математика 4. Навчання грамоти 5. Я досліджую світ
Вівторок 1. Інформатика 2. Англійська мова 3. Математика 4. Навчання грамоти 5. Читання 6. Образ.мист
Середа 1. Музика 2. Англійська мова 3. Математика 4. Я досліджую світ 5. Технології 6. Фін. Грам.
Четвер 1. Фізична культура 2. Англійська мова 3. Навчання грамоти 4. Я досліджую світ 5. Читання
П'ятниця 1. Англійська мова 2. Фізична культура 3. Математика 4. Навчання грамоти 5. Читання
День Уроки
Понеділок 1. Я досліджую світ 2. Математика 3. Українська мова 4. Читання 5. Образотворче мистецтво 6. Фізична культура
Вівторок 1. Я досліджую світ 2. Математика 3. Читання 4. Українська мова 5. Англійська мова 6. Фін. Грам.
Середа 1. Математика 2. Інформатика 3. Музика 4. Англ.мова 5. Фізична культура
Четвер 1. Математика 2. Англійська мова 3. Українська мова 4. Технології 5. Фізична культура
П'ятниця 1. Я досліджую світ 2. Англ.мова 3. Математика 4. Українська мова 5. Читання
День Уроки
Понеділок 1. Я досліджую світ 2. Математика 3. Українська мова 4. Читання 5. Фізична культура 6. Фін. Грам.
Вівторок 1. Я досліджую світ 2. Математика 3. Українська мова 4. Година куратора 5. Образотворче мистецтво 6. Англійська мова
Середа 1. Математика 2. Читання 3. Українська мова 4. Музика 5. Англ.мова 6. Фізична культура
Четвер 1. Англійська мова 2. Математика 3. Фізична культура 4. Інформатика 5. Технології 6. Я досліджую світ
П'ятниця 1. Англ.мова 2. Математика 3. Українська мова 4. Читання 5. Година куратора 6. Фізична культура
День Уроки
Понеділок 1. Фізична культура 2. Математика 3. Образотворче мистецтво 4. Англійська мова 5. Українська мова 6. Читання
Вівторок 1. Математика 2. Англійська мова 3. Фізична культура 4. Українська мова 5. Я у світі
Середа 1. Фізична культура 2. Українська мова 3. Основи здоров'я 4. Читання 5. Математика 6. Англійська мова
Четвер 1. Математика 2. Природознавство 3. Музика 4. Технології 5. Година куратора 6. Англійська мова
П'ятниця 1. Природознавство 2. Читання 3. Українська мова 4. Фін. Грам. 5. Година куратора 6. Інформатика
День Уроки
Понеділок 1. Українська мова 2. Математика 3. Фізична культура 4. Читання 5. Я у світі 6. Англійська мова
Вівторок 1. Англійська мова 2. Математика 3. Українська мова 4. Образотворче мистецтво 5. Читання 6. Фізична культура
Середа 1. Природознавство 2. Математика 3. Англійська мова 4. Основи здоров'я 5. Фін. Грам.
Четвер 1. Технології 2. Математика 3. Українська мова 4. Музика 5. Читання 6. Фізична культура
П'ятниця 1. Година куратора 2. Природознавство 3. Українська мова 4. Читання 5. Інформатика 6. Англійська мова
День Уроки
Понеділок 1. Англійська мова (НС) 2. Укр.мова 3. Математика 4. Природознавство 5. Англ.мова 6.Українська література 7. Основи здоров'я
Вівторок 1. Зар.літ 2. Українська мова 3. Англ.мова 4. Нім/Іспан/ 5. Математика 6. Інформатика 7. Трудове навчання
Середа 1. Фіз.вих 2. Укр.мова 3. Англійська мова 4. Математика 5. Фіз.вих 6. Історія України
Четвер 1. Математика 2. Укр.мова 3. Англ.мова 4. Природознавство 5. Трудове навчання 6. Українська література 7. Образотворче мист.
П'ятниця 1. Музика 2. Зар.літ 3. Нім/Іспан/ 4. Фіз.вих 5. Фіз.вих 6. Фінансова грам.
День Уроки
Понеділок 1. Географія 2. Англ.мова 3. Англійська мова (НС) 4. Українська мова 5. Математика 6. Зар.літ 7. Українська література
Вівторок 1. Образотворче мист. 2. Математика 3. Біологія 4. Англ.мова 5. Основи здоров'я 6. Нім/Іспан/Франц 7. Фінансова грам.
Середа 1. Географія 2. Фіз.вих 3. Математика 4. Укр.мова 5. Українська література 6. Англ.мова
Четвер 1. Англійська мова 2. Трудове навчання 3. Історія України 4. Укр.мова 5. Математика 6. Фіз.вих 7. Всесвітня історія
П'ятниця 1. Біологія 2. Укр.мова 3. Музика 4. Інформатика 5. Нім/Іспан/Франц 6. Фіз.вих 7. Зар.літ
День Уроки
Понеділок 1. Зар.літ 2. Географія 3. Англ.мова 4. Англійська мова (НС) 5. Зар.літ 6. Математика 7. Фінансова грам.
Вівторок 1. Математика 2. Біологія 3. Укр.мова 4. Основи здоров'я 5. Трудове навчання 6. Нім/Іспан/Франц 7. Історія України
Середа 1. Укр.мова 2. Географія 3. Біологія 4. Англійська мова 5. Математика 6. Українська література 7. Фіз.вих
Четвер 1. Укр.мова 2. Англійська мова 3. Трудове навчання 4. Математика 5. Фіз.вих 6. Образотворче мист. 7. Українська література
П'ятниця 1. Укр.мова 2. Англійська мова 3. Фіз.вих 4. Музика 5. Нім/Іспан/Франц 6. Всесвітня історія 7. Інформатика
День Уроки
Понеділок 1. Біологія 2. Алгебра 3. Географія 4. Зар.літ 5. Фізика 6. Нім/Іспан/Франц 7. Англ.мова
Вівторок 1. Хімія 2. Трудове навчання 3. Англійська мова(НС) 4. Фіз.вих 5. Українська мова 6. Геометрія 7. Нім/Іспан/Франц 8. Фінансова грамотність
Середа 1. Англійська мова 2. Алгебра 3. Географія 4. Фіз.вих 5. Фізика 6. Музика 7. Укр.літ 8. Всесвітня історія
Четвер 1. Хімія 2. Зар.літ 3. Фіз.вих 4. Всесвітня історія 5. Англійська мова 6. Година психолога 7. Основи здоров'я 8. Образотворче мист.
П'ятниця 1. Укр.літ 2. Інформатика 3. Англійська мова 4. Геометрія 5. Українська мова 6. Українська мова 7. Біологія
День Уроки
Понеділок 1. Англійська мова 2. Алгебра 3. Зар.літ 4. Географія 5. Фіз.вих 6. Фізика 7. Нім/Іспан 8. Інформатика
Вівторок 1. Українська мова 2. Всесвітня історія 3. Геометрія 4. Англійська мова(НС) 5. Хімія 6. Фіз.вих 7. Фізика 8. Нім/Іспан/Франц
Середа 1. Укр.літ 2. Алгебра 3. Фіз.вих 4. Географія 5. Біологія 6. Інформатика 7. Англійська мова 8. Основи здоров'я
Четвер 1. Зар.літ 2. Геометрія 3. Укр.літ 4. Трудове навчання 5. Мистецтво 6. Англійська мова 7. Біологія
П'ятниця 1. Англійська мова 2. Історія України 3. Українська мова 4. Українська мова 5. Фінансова грам. 6. Хімія 7. Історія України
День Уроки
Понеділок 1. Алгебра 2. Фіз.вих 3. Англійська мова 4. Англійська мова 5. Географія 6. Географія 7. Фізика 8. Нім/Іспан/
Вівторок 1. Геометрія 2. Англійська мова(НС) 3. Нім/Іспан/ 4. Трудове навчання 5. Укр.мова 6. Історія України 7. Біологія 8. Укр.мова
Середа 1. Хімія 2. Хімія 3. Алгебра 4. Англійська мова 5. Зар.літ 6. Біологія 7. Інформатика
Четвер 1. Геометрія 2. Всесвітня історія 3. Фінансова грам. 4. Укр.літ 5. Фізика 6. Мистецтво 7. Фізика
П'ятниця 1. Інформатика 2. Англійська мова 3. Основи здоров'я 4. Укр.літ 5. Основи правознавства 6. Зар.літ 7. Фіз.вих
День Уроки
Понеділок 1. Нім.мова 2. Фіз.вих 3. Алгебра 4. Громад. Освіта 5. Всесвітня історія 6. Англійська мова 7. Географія 8. Географія
Вівторок 1. Англійська мова(НС) 2. Нім.мова 3. Історія України 4. Фізика 5. Геометрія 6. Укр.мова 7. Укр.мова 8. Зар.Літ
Середа 1. Фізика 2. Укр.літ 3. Укр.літ 4. Алгебра 5. Англійська мова 6. Громад. Освіта 7. Англійська мова
Четвер 1. Укр.мова 2. Англійська мова 3. Геометрія 4. Інформатика 5. Біологія 6. Біологія 7. Мистецтво
П'ятниця 1. Фін грамотность 2. Захист Вітчизни 3. Фізика 4. Хімія 5. Хімія 6. Інформатика 7. Фіз.вих